MBUSH PLOT 27-VJEÇ/ Ja si po e feston ditëlindjen Era Istrefi (FOTOT) – AlpeGossip
MBUSH PLOT 27-VJEÇ/ Ja si po e feston ditëlindjen Era Istrefi (FOTOT)

MBUSH PLOT 27-VJEÇ/ Ja si po e feston ditëlindjen Era Istrefi (FOTOT)

Era Istrefi u vesh me të bardha (të tejdukshme), u lye bukur, vendosi një tortë para vetes dhe realizoi fotot më seksi. Këngëtarja mbush sot 27 vjeç dhe vendosi të nxjerrë një album fotosh që flet për të pa përdorur fjalë.

FOTO

Urimet nuk munguan nga fansa, kolegë e miq, po ashtu edhe komentet për pamjen e saj.

Një vit i ri, një ditëlindje tjetër, por Era vazhdon të mbetet seksi dhe ekstravagante.