MOZZIK BËN BLERJEN E ÇMENDUR/ Zbuloni dhuratën e kushtueshme që i ka bërë vetes (fOTO) – AlpeGossip
MOZZIK BËN BLERJEN E ÇMENDUR/  Zbuloni dhuratën e kushtueshme që i ka bërë vetes (fOTO)

MOZZIK BËN BLERJEN E ÇMENDUR/ Zbuloni dhuratën e kushtueshme që i ka bërë vetes (fOTO)

Reperi i suksesshëm Mozzik ka shpenzuar një mal me para për të blerë një makinë super luksoze, prodhim i vitit 2019.

Mesa duket ai ka dashur t’i ndajë emocionet publikisht me ndjekësit e tij duke dhënë njëkohësisht edhe një mesazh:

“Në shkollë fillore kam qenë G në klasë, në testin e shkollës 63 pikë i bëra. Qato spata qare pa punu e me marr!

 

 

Pas një pune të gjate e të lodhshme në fund do të shpërblehesh sigurisht. Dhe Mozzik zgjodhi ta shpërblente veten me një Mercedes-AMG G63 vlera e së cilës shkon përafërsisht $147.500.

Paçi fatin e Mozzik vajza dhe djem!