KËMISHAT “MUST HAVE” I PRANVERËS/ Lori Hoxha zgjodhi këto modele dhe ne u “tërbuam” pas tyre – AlpeGossip
KËMISHAT “MUST HAVE” I PRANVERËS/ Lori Hoxha zgjodhi këto modele dhe ne u “tërbuam” pas tyre

KËMISHAT “MUST HAVE” I PRANVERËS/ Lori Hoxha zgjodhi këto modele dhe ne u “tërbuam” pas tyre

Lori Hoxha dallohet për stilin e saj unik ku e shohim gjithmonë të kuruar deri në detaje. Nëse shihni lloagrinë e Instagramit të Lorit do të kuptoni që ajo nuk është vetëm e fiksuar pas veshjeve sportive por edhe pas këmishve.

Pra Lori ka një këmishë për çdo sezonë dhe evenet. Këmishat  janë “must have” i sezonit të pranverës prandaj duhet të jetë patjetër në garderobën e çdo femre.

Nga stili i viteve 60 deri tek modelet e reja ekstravagante, Lori sapo na bindi se këto janë këmishat e duhura që çdo femër duhet ti ketë.