Ndarja nga bashkëshorti, Jonida nxjerr në shitje vilën luksoze me vlerë 800 mijë euro – AlpeGossip
Ndarja nga bashkëshorti, Jonida nxjerr në shitje vilën luksoze me vlerë 800 mijë euro

Ndarja nga bashkëshorti, Jonida nxjerr në shitje vilën luksoze me vlerë 800 mijë euro

Kanë kaluar disa muaj që nga divorci i bujshëm i këngëtares së njohur Jonida Maliqit.

Pas ndarjes nga biznesmeni Gentian Prizreni, cifti ka vendosur që të nxjerrë në shitje vilën në të cilën kanë jetuar.

Duke qenë se të dy njihen për shpenizmet marramendëse, edhe shtëpia ku kanë jetuar është një luks i gjallë.

Ajo ndodhet pranë stadiumit “Qemal Stafa” me një sipërfaqe prej 230 m2+150 m2 verandë dhe 2 garazhde.

Shtëpia ka dalë në shitje me një vlerë prej 800 mijë euro.