Iva Aliko përveç fotove NUDO paska dhe një tjetër pasion të ÇMENDUR! Zbuloni çfarë… (VIDEO) – AlpeGossip
Iva Aliko përveç fotove NUDO paska dhe një tjetër pasion të ÇMENDUR! Zbuloni çfarë… (VIDEO)

Iva Aliko përveç fotove NUDO paska dhe një tjetër pasion të ÇMENDUR! Zbuloni çfarë… (VIDEO)

Iva Aliko e cila tashmë është e njohur për fotografitë e saj provokuese si dhe deklaratën se është në lidhje me një deputet nga Kosova të martuar, nuk resht së publikuarit foto “hot”.

Së fundmi ajo ka tërhequr vëmendjen me disa video të publikuara në Instagram ku tregon një tjetër pasion të sajin.

Të gjithëve ju shkon mendja te fotot nudo, por jo, ajo doli jashtë pritshmërive tona. Iva tregon që pasioni i çmendur  i saj janë armët. Këtë gjë e ka pohuar dhe vet në videot e publikuara.

/AlpeNews.al/