GRIMIERI I NJOHUR TRANSFORMOHET NË NJË VAJZË SEKSI/ Tani mund ta quani “Arba” (FOTOT) – AlpeGossip
GRIMIERI I NJOHUR TRANSFORMOHET NË NJË VAJZË SEKSI/ Tani mund ta quani “Arba” (FOTOT)

GRIMIERI I NJOHUR TRANSFORMOHET NË NJË VAJZË SEKSI/ Tani mund ta quani “Arba” (FOTOT)

Arbër Bytyqi njihet jo vetëm për talentin e tij si grimier i disa prej vajzave të famshme të ekranit, por ka tërhequr njëkohësisht vëmendje kur ka ardhur puna tek transformimet. Fillimisht, ishte Halloween-i ai që na solli një version tjetër të Arbërit, që grimieri preferoi ta quante ‘Arba’. Në postimin e fundit, Bytyqi ka guxuar sërish dhe i ka mjaftuar vetëm një parukë rozë dhe nuancat e make up-it për të ndryshuar krejtësisht pamje.

“Mund t’i bëj të dy, edhe Z. Arbër dhe Znj. Arba. Cilin version preferoni më shumë?”, ka shkruar grimieri në postimin e tij në Instagram, ndërsa kanë qenë të shumtë ata të cilët e kanë komplimentuar për talentin. Dhe transformimi është vërtetë WOW!