“KY ÇUNI KTU KA LINDUR PËR MUA”/ Julka suprizon të shoqin për ditëlindje (FOTOT) – AlpeGossip
“KY ÇUNI KTU KA LINDUR PËR MUA”/ Julka suprizon të shoqin për ditëlindje (FOTOT)

“KY ÇUNI KTU KA LINDUR PËR MUA”/ Julka suprizon të shoqin për ditëlindje (FOTOT)

Moderatorja e njohur Julka Gramo është shumë akive në rrjete sociale ku publikon vazhdimisht foto të ndryshme nga përditshëria, kryesisht familjare. Ditën e sotme bashkëshorti i saj, Andi feston ditëlindjen dhe moderatorja e ka surprizuar me anë të një urimi në rrjete sociale.

Ajo ka publikuar një foto të Andit në profilin e saj të Instagramit dhe ka shkruar për të fjalët më të bukura të dashurisë. Julka shprehet se ekzistenca e tij e bën njeriun më të lumtur në botë.

“Ky çuni ka lindur për mua. Nuk ka 21 prill që nuk e falenderoj mamin e tij që e solli në jetë dhe më bëri gocën më të lumtur në botë. Gëzuar ditëlindjen dashuri”, shkruan moderatorja.