ARMINA DHE SHKËLZENI FEJOHEN/ Blogerja publikon fotot e para nga ceremonia – AlpeGossip
ARMINA DHE SHKËLZENI FEJOHEN/ Blogerja publikon fotot e para nga ceremonia

ARMINA DHE SHKËLZENI FEJOHEN/ Blogerja publikon fotot e para nga ceremonia

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha ditën e sotme fejohen në një ceremoni private.Çifti ndodhen prej vitesh në një lidhje dhe bashkëjetojn të dy.

Ka qenë vetë blogerja që ka publikuar një foto në rrjetin social “Instagram” ,ku shihet e veshur me një fustan të gjatë me lule.Bukuroshja në ditën e saj më të rëndësishme ka zgjedhur një “look” sa më të thjesht dhe ëmbël.

/AlpeNews.al