MEZI PO E PRESIM BASHKËPUNIMIN E TYRE/ Noizy ka një kërkesë për Dafina Zeqirin (FOTO) – AlpeGossip
MEZI PO E PRESIM BASHKËPUNIMIN E TYRE/ Noizy ka një kërkesë për Dafina Zeqirin (FOTO)

MEZI PO E PRESIM BASHKËPUNIMIN E TYRE/ Noizy ka një kërkesë për Dafina Zeqirin (FOTO)

Prej kohësh tashmë Noixy dhe Dafina kanë lajmëruar për një bashkëpunim mes tyre dhe mezi po e presim.

Ndërkohë së fundmi këngëtarja ka zbuluar nëpërmjet postimeve në Instagram s epo xhiron një klip të ri.

Duket se Noizy po e pret me padurim lançimin e tij, ndaj i ka kërkuar publikisht Dafinës që ta publikojë më shpejtë videon.

“Qite mo”, ka komentuar Noizy mbi foton më të fundit të Dafinës, të shkëputur nga prapaskenat e xhirimeve.