FEJESA E ARMINËS DHE SHKËLZENIT/ Shihni si janë veshur çifti Berisha (FOTO) – AlpeGossip
FEJESA E ARMINËS DHE SHKËLZENIT/ Shihni si janë veshur çifti Berisha (FOTO)

FEJESA E ARMINËS DHE SHKËLZENIT/ Shihni si janë veshur çifti Berisha (FOTO)

Gjatë ditës që lamë pas Gazeta Express publikoi lajmin se ditën e sotme çifti i njohur i shoëbizit Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha do të lidhen në fejesë.
Gjithashtu Gazeta Shqiptare ka publikuar disa foto ku shfaqen ish-kryeministri Sali Berisha dhe bashkëshortja e tij Liri Berisha duke u drejtuar për në festë.

Zonjën Liri e shohim mjaft elegante duke zgjedhur një kostum të gjatë në ngjyrë turkeze për këtë event të rëndësishëm në familjen e tyre. Mbetet për t’u parë se cila ka qenë zgjedhja e Arminës.