MEZI PO E PRISNIT/ Fillon në TV Klan emisioni që do t’ju mbajë gozhduar pas ekranit (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
MEZI PO E PRISNIT/ Fillon në TV Klan emisioni që do t’ju mbajë gozhduar pas ekranit (FOTO+VIDEO)

MEZI PO E PRISNIT/ Fillon në TV Klan emisioni që do t’ju mbajë gozhduar pas ekranit (FOTO+VIDEO)

Fillon në Televizionin Klan për të katërtin vit emisioni që i mban gozhduar para ekranit të gjithë shqiptarët, “Lufta e nuseve”.

Dasma, nuse të bukura, histori dashurish, sfidë, emocione e lot, të gjitha e kanë kthyer “Lufta e nuseve” në një nga emisionet më të ndjekur.

Amarda Toska me videon e postuar në Instagramnjofton se gjithçka është gati dhe “Lufta e nuseve” fillon së shpejti.

“Më në fund, jemi gati të fillojmë aventurën e re televizive të Lufta e Nuseve! Një sezon mbreslënës, nuse e dasma të bukura, përvoja të paharruara nga të gjitha trevat shqiptare, shpesh garë me nerv por…edhe dhëndurë që marrin pjesë në garë! Së shpejti, në Televizionin Klan, Lufta e Nuseve!
Të lumtur që jemi bashkëpuntorë kryesorë për të katërtin vit!”, shkruan Amarda.