ËSHTË NDARË NGA BEN AFFECK? Jennifer Lopez reagon për herë të parë – AlpeGossip
ËSHTË NDARË NGA BEN AFFECK? Jennifer Lopez reagon për herë të parë

ËSHTË NDARË NGA BEN AFFECK? Jennifer Lopez reagon për herë të parë

Këngëtarja dhe aktorja me famë botërore, Jennifer Lopez, ka folur për herë të parë pas lajmeve se martesa e me Ben Affleck është në histori. Gjatë një konference për promovimin e filmit të saj të fundit, një ndër gazetarët e pyetur këngëtaren nëse lajmet për ndarjen janë të vërteta.

“Lajmet për ndarjen e me Ben Affleck është e vërtetë?”, e pyeti gazetarët dhe artistja e famshme duke qeshur iu përgjigj: “Ti di të bësh më shumë sesa kaq”.

Edhe pse lajmet ende nuk janë sinjale apo mohuar, Jennifer dhe Affleck pamje në shtëpi të ndryshme. Burimet kanë thënë për mediat e huaja se dyshja janë shumë të dashuruar me njëri-tjetrin, por kanë shumë të ndryshme dhe ky është shkaku i ndarjes së tyre.

“Ata thjesht kanë shumë të ndryshme kur bëhet fjalë për kuptimn e medias. Beni urren gjithë gjenin dhe kjo e bën atë shumë të parehatshëm. Jennifer ka pasur gjithmonë një qasje të ndryshme”, tha një burim.

Kujtojmë që dy vite më parë Jennifer dhe Ben u martuan me njëri-tjetrin, rreth 20 vite pasi çifti i dhanë fund lidhjes së tyre.