MANIA KIM KARDASHIAN/ Këto sandale të viteve 90 janë trendi më i madh i momentit (FOTO) – AlpeGossip
MANIA KIM KARDASHIAN/ Këto sandale të viteve 90 janë trendi më i madh i momentit (FOTO)

MANIA KIM KARDASHIAN/ Këto sandale të viteve 90 janë trendi më i madh i momentit (FOTO)

Rikthimi i trendeve të para shumë viteve është bërë tashmë diçka normale. Pas sandaleve minimaliste me rripa një tjetër trend sandalesh të viteve 90 është kryefjala e kësaj vere.

Pak rëndësi ka se si i preferoni me takë të hollë, të trashë apo ortopedike, këto sandale nuk mungojnë në gardërobën e blogereve dhe nuk duhet të mungojnë as në tuajën.

Këto  modele me rripa minimalistë  janë të përshtatshme për tu veshur me çfarëdolloj gjëje si ditën ashtu edhe në darkë.

Kim Kardashian ishte ndër të parat që e përqafoi këtë trend që po kthehet në fiksimin e të gjitha vajzave dhe këto janë 6 modelet më “cool” të momentit.