Pasi “u fëlliq” se mori mamin në telefon gjatë emisionit, këngëtarja i përvishet portaleve: Më vjen për të… (FOTO) – AlpeGossip
Pasi “u fëlliq” se mori mamin në telefon gjatë emisionit, këngëtarja i përvishet portaleve: Më vjen për të… (FOTO)

Pasi “u fëlliq” se mori mamin në telefon gjatë emisionit, këngëtarja i përvishet portaleve: Më vjen për të… (FOTO)

E ftuar në emisionin “Kush vjen për drekë” në Tv Klan, këngëtarja Marjona Metohu teksa gatuante një ushqim tradicional harroi rradhën e veprimeve dhe vendosi të telefonoj të ëmën, veprim ky që u gjykua jo mirë nga mediat online dhe sigurisht që i shkaktoi mjaft pakënaqësi.

Me anë të një postimin në rrjetin social ‘Instagram’, Marjona shpjegon se gjithcka ishte për show dhe nuk duhej të pasqyrohej si e tillë.

“Më vjen për të qeshur për mënyrën se si interpretohen gjërat nga njëri portal tek tjetri. Ajo ka qenë thjesht një skenë humori sepse nuk ishte hera e parë për mua që bëja një gatim të tillë dhe për më tepër që nuk kërkonte shumë mundim”, është shprehur Metohu.