“GËZIM DHE HARE”/ Brenda 1-vjetorit të djalit të Alban Dudushit (FOTO) – AlpeGossip
“GËZIM DHE HARE”/ Brenda 1-vjetorit të djalit të Alban Dudushit (FOTO)

“GËZIM DHE HARE”/ Brenda 1-vjetorit të djalit të Alban Dudushit (FOTO)

Ditën e sotme vogëlushi Kroi Art Dudushi, djali i moderatorit Alban Dudushi ka festuar 1-vjetorin e lindjes.
Albani dhe Bieta kanë menduar t’a festojnë vitin e parë të jetës së djalit të tyre me një festë në natyre ku nuk kanë munguar familjarët, miqtë e afërt dhe bashkëpunëtorët.

Sëbashku me ta në këto imazhe arrijmë të dallojmë edhe Joellen, vajzën e Dudushit nga martesa e tij e parë.

Ajo që bie në sy është se ngjyra e përzgjedhur si dominante ka qenë e bardha.Të voglin e shohim mjaft të rritur ndërkohë që përpiqet të fryjë qiririn e tortës së 1-vjetorit të tij.