TE ZGJOHESH NE SHTRAT KESHTU / Emina Cunmulaj tregon prapaskenat…(FOTO) – AlpeGossip
TE ZGJOHESH NE SHTRAT KESHTU / Emina Cunmulaj tregon prapaskenat…(FOTO)

TE ZGJOHESH NE SHTRAT KESHTU / Emina Cunmulaj tregon prapaskenat…(FOTO)

Emina Cunmulaj është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku I kënaq fansat me foto që tregojnë copëza nga jeta e saj.

Dhe postimi I fundit, ishte dicka të cilën nuk ka femër që nuk do të donte ta përjetonte: zgjimin në një shtrat të mbushur me trëndafilë të mrekullueshëm të kuq!

Emina na bëri xhelozë me foton e saj. Megjithatë modelja, ajo tregoi që fotoja e vet perfekte, kishte dhe një “ anë“ tjetër: kjo e vajzës së ëmbël që zgjohet mes trëndafilëve, ishte “jeta e Instagramit“, sepse “jeta reale“, është ajo me dy vogëlushe, që të rrotullohen në shtrat, i kapin lulet e i bëjnë corap!!