Elvana Gjata feston ditëlindjen, ja çfarë veprimi ''injorues'' ka bërë Flori Mumajesi (FOTO) - AlpeGossip
Elvana Gjata feston ditëlindjen, ja çfarë veprimi ”injorues” ka bërë Flori Mumajesi (FOTO)

Elvana Gjata feston ditëlindjen, ja çfarë veprimi ”injorues” ka bërë Flori Mumajesi (FOTO)

Lidhja shpirtërore dhe ajo e ndjenjave ka përfunduar kohë më parë për dyshen Flori Mumajesi dhe Elvana Gjata.

Së fundmi, pas një kohe të gjatë mungese, Elvana Gjata është rikthyer sërish në Shqipëri, ajo përveç që përgatiti një koncert privatë me të ftuar special, ishte edhe ditëlindja që ajo me tre shkurt festoi në njërin nga hotelet më luksoze. Miqtë në këtë festë ishin të paktë por të përzgjedhur.

Ama dikush shumë i rëndësishëm, në të shkuarën, mungoi në festën e Elvanës.

Marrëdhënia e tyre siç duket nuk ka kthim, asnjë prej miqve që për Elvanën ishin të pa ndarë djemtë e produksionit ‘Threedots’ nuk u dukën askund. Por si duket Florit nuk ju bë vonë për këtë pjesë dhe vazhdoj normalisht ditën si çdo ditë tjetër. Dhe vazhdon të tregohet indiferent edhe ndaj qëndrimit të saj në Tiranë gjithashtu dhe rikthimit për në skenë shqiptare që i mungoj për disa kohë. Flori përndryshe para disa ore u bë i gjallë duke publikuar disa video më përmbajtje komike.