NUK PRITEJ! Dy reperat më të përfolur shqiptarë vijnë për herë të parë në bashkëpunim – AlpeGossip
NUK PRITEJ! Dy reperat më të përfolur shqiptarë vijnë për herë të parë në bashkëpunim

NUK PRITEJ! Dy reperat më të përfolur shqiptarë vijnë për herë të parë në bashkëpunim

Fundvitin e kaluar, pamë për herë të parë në një bashkëpunim Noizyn dhe Ledrin, të cilët pas një vere të suksesshme.

Pas këtyre të dyve, duket se rradha për një bashkëpunim është e Capital T-së dhe Majkut.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Capital T, ku ka postuar foto nga studio me Majkun dhe shkruan: “Së shpejti!”.

Epo, ne jemi shumë kuriozë të dimë se çfarë do ta sjellin të dy me këtë periudhë.