DËnohet me 15 vite burg/ Homoseksuali mashtroi 4 djem në chat duke pozuar si femër (FOTO) - AlpeGossip
DËnohet me 15 vite burg/ Homoseksuali mashtroi 4 djem në chat duke pozuar si femër (FOTO)

DËnohet me 15 vite burg/ Homoseksuali mashtroi 4 djem në chat duke pozuar si femër (FOTO)

Një homoseksual me mjekër që mashtroi katër meshkuj në rrjetet e takimit duke pozuar si femër është dënuar me 15 vite burg.

Duerte Xavier, 33 vjeç, u prezantua si ‘Ana’ në programet e takimit. Ai i thoshte meshkujve se mund ti takonte në park ose apartament për të kryer marrëdhënie seksuale, por vetëm nëse ata do të mbanin një lidhëse për të mbyllur sytë.

Vetëm njëri prej meshkujve kuptoi se po kryente marrëdhënie me një mashkull pasi hoqi lidhësen për kuriozitet. Ai goditi Xavier dhe telefonoi menjëherë policinë.

Më pas deklaroi në gjykatë se Xavier u prezantua në programin Lovoo dhe Tinder si Anna dhe premtoi seks në rast të mbylljes së syve.

Gjykata e Kingston dha sot dënimin për burg.