DO TË NA FALENDERONI/ Ja 10 ide për Halloween-in e këtij viti që do t’ju fiksojnë – AlpeGossip
DO TË NA FALENDERONI/ Ja 10 ide për Halloween-in e këtij viti që do t’ju fiksojnë

DO TË NA FALENDERONI/ Ja 10 ide për Halloween-in e këtij viti që do t’ju fiksojnë

Halloween-i vjen më shpejt nga ç’mendoni ju dhe s’duam që fundi i tetorit t’ju gjejë sërish pa përgatitur. Ndoshta ka kohë për të zgjedhur vendin ku do të “festoni”, por s’është fare herët për të caktuar karakterin e këtij viti. Ç’keni menduar?

Nëse ende asgjë, na lejoni t’ju themi se Instagram-i është burim frymëzimi përsa i përket bukurisë dhe jo vetëm! Make up-i i këtij Halloëeen-i do t’ju fiksojë kaq shumë sa do ta keni të pamundur të zgjidhni ç’ju shkon më shumë.

1.Nëse gjatë verës keni pirë Rose, është koha ta derdhni atë në fytyrë. Në mënyrë artistike, sigurisht!

2.Vajza-vjeshtë! Nëse kjo është stina juaj e preferuar.

3. Një klloun i vogël s’do të dukej aspak keq. Je e frikshme dhe e bukur mjaftueshëm.

4. Vajza-llavë!

5. Që tani e imagjinojnë sa “like” do të merrni me fytyrën “like”.

6. Merimangat janë që djemtë, atë natë, ta mendojnë mirë para se t’ju afrohen!

7. Një pamje shumë frymëzuese e Rihanna-s për British Vogue 2018.

8. Vera e nxehtë s’ka ikur ende nga ty apo jo?

9. Vajza përrallash, të paktën për Halloëeen!

10. Për të gjithë herët që s’ke thënë JO gjatë vitit!

Burimi: Marie Claire