ME FUND TË SHKUTËR DHE PA REÇIPETA/ Dua Lipa shfaqet joshëse në rrugët e New York.(FOTO) – AlpeGossip
ME FUND TË SHKUTËR DHE PA REÇIPETA/ Dua Lipa shfaqet joshëse në rrugët e New York.(FOTO)

ME FUND TË SHKUTËR DHE PA REÇIPETA/ Dua Lipa shfaqet joshëse në rrugët e New York.(FOTO)

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa, ka bërë bujë me këngët dhe potencialin e saj.

Shpeshherë komentohet në mediat rozë për veshjen e saj.

Së fundmi ajo na ka tërhequr vëmendjen në rrugët e New York-ut, ku shihet mjaft joshëse.

Dua është parë me një fund tejet të shkurtër, ku gati sa nuk i duken të brendshmet dhe për më tepër pa reçipeta.

Këngëtaren do ta shikojmë të performojë live më 10 gusht në festivalin “Sunny Hill”, në Prishtinë.