KEJSI FANSJA MË “E ZJARRTË” E STRESIT/ / Ja çfarë bën kur ai ngjitet në skenë (VIDEO) – AlpeGossip
KEJSI FANSJA MË “E ZJARRTË” E STRESIT/ / Ja çfarë bën kur ai ngjitet në skenë (VIDEO)

KEJSI FANSJA MË “E ZJARRTË” E STRESIT/ / Ja çfarë bën kur ai ngjitet në skenë (VIDEO)

Ata janë çifti më i përfolur i momentit në showbiz-in shqiptar që pas zbulimit të historisë së tyre romantike të dashurisë.

Tani që e bënë publike lidhjen, Kejsi ka dalë hapur në rrjetin social Instagram, ku deri pak ditë më parë e kishte privat profilin.

Tashmë ajo e ka bërë publik profilin në Instagram, dhe ndan me ndjekësit momente të këndshme me të fejuarin Stresi.

Mbrëmjen e djeshme reperi ka dhënë një koncert në Durrës, ku ishte e pranishme edhe Kejsi e cila është fansja e tij më e madhe. Që prej momentit kur Stresi u ngjit në skenë, Kejsi po e filmonte dhe brohoriste për të.

Për më tepër ndiqni videot: