A konsumohet marrëdhënia nëse punon çdo ditë më gruan? Rrëfehet Florian Agalliu – AlpeGossip
A konsumohet marrëdhënia nëse punon çdo ditë më gruan? Rrëfehet Florian Agalliu

A konsumohet marrëdhënia nëse punon çdo ditë më gruan? Rrëfehet Florian Agalliu

Prej disa muajsh Florian Agalliu është moderator i emisionit “Në shtëpinë tonë” në Top Channel, por rikujtojmë se autorja e këtij programi është pikërisht bashkëshortja e tij.

I ftuar në emisionin Thumb me Aulonën dhe Fatmën, Flori është pyetur nëse fakti që janë kudo bashkë edhe në punë edhe në shtëpi e forcon marrëdhënien e tyre apo jo.

“Nuk është dhe aq keq saç mendoja të punosh me gruan. Une jam njohur në TV me time shoqe kemi punuar, vazhdojmë të punojmë dhe do të punojmë, nuk besoj se do të ketë problem”.- ka treguar ai.

Për më shumë detaje ndiqni videon mëposhtë: