Beatrix Ramosaj përlotet për vëllain, më pas pendohet: Të URREJ, ti nuk i meriton... (VIDEO) - AlpeGossip
Beatrix Ramosaj përlotet për vëllain, më pas pendohet: Të URREJ, ti nuk i meriton… (VIDEO)

Beatrix Ramosaj përlotet për vëllain, më pas pendohet: Të URREJ, ti nuk i meriton… (VIDEO)

Beatrix Ramosaj ka habitur fansat e saj me postimet e bëra pak më parë në Instastory që ja dedikonte të vëllait, këngëtarit Alban Ramosaj.

Me lot nëpër sy Beatrix ka filmuar veten duke thënë :”Ja kështu bëhem gjithmonë kur përformon im vëlla. Ai meriton më të mirën. Ai është një artist i vërtetë, ai është më i miri. Jam shumë krenare për ty”.

“Të urrej shumë. Ti nuk i meriton lotët e mi, nuk i meriton”- I është drejtuar të vëllait me shaka këngëtarja.

 

 

 

 

“Të dua përgjithmonë” – ka thënë në fund Beatrix.

 

Beatrix dhe Alban Ramosaj janë që të dy këngëtarë mjaft të sukseshëm në tregun muzikor shqiptar.