Çfarë po ndodh me Rike Roçin?! Shikoni si është katandisur bukuroshja shqiptare që çmendi tifozët - AlpeGossip
Çfarë po ndodh me Rike Roçin?! Shikoni si është katandisur bukuroshja shqiptare që çmendi tifozët

Çfarë po ndodh me Rike Roçin?! Shikoni si është katandisur bukuroshja shqiptare që çmendi tifozët

Rike Roçi është një nga vajzat shiptare më të komentuara në median rozë.
Pas marrjes pjesë në Big Brother ajo fitoi gjithë vëmendjen dhe jo më kot. Pamja e saj është mbreslënëse dhe kohët e fundit publiku pati fatin ta shikonte sërish në ekran gjatë pjesëmarrjes në spektaklin ‘Dancing with the stars’.

Pas skualifikimit ajo i është kthyer rutinës në Itali, Rike ka ndarë në Insta Story një foto shumë komike.

Pa tualet, por me një maskë për fytyrën. Kaq të shkujdesur nuk e kishim parë asnjëherë bukuroshe, por sido që të jetë ajo gjithmonë duket magjepsëse.