“JE GJITHÇKA DHE MË SHUMË”/ Elita Rudi uron motrën me fjalët më të bukura – AlpeGossip
“JE GJITHÇKA DHE MË SHUMË”/ Elita Rudi uron motrën me fjalët më të bukura

“JE GJITHÇKA DHE MË SHUMË”/ Elita Rudi uron motrën me fjalët më të bukura

Elita Rudi ka publikuar ditën e sotme një foto të motrës së saj dhe e ka uruar me rastin e ditëlindjes.

“Motër, je gjthçka dhe më shumë. E ndjej se jam njeriu më me fat në botë. Gëzuar ditëlindjen Natyra. Të dua”,- shkruan moderatorja krahas fotos së shkëputur nga dasma.

Kjo nuk është hera e parë që Elita publikon foto me motrën e saj. Shumë shpesh mediat kanë shkruar për to duke vënë theksin tek ngjashmëria e jashtëzakonshme me njëra-tjetrën dhe tek marrëdhënia e fortë që kanë