Ish konkurrentja e Big Brother: “Më thotë mami ti na nxorre bojën, vëllai punon në Santorini” – AlpeGossip
Ish konkurrentja e Big Brother: “Më thotë mami ti na nxorre bojën, vëllai punon në Santorini”

Ish konkurrentja e Big Brother: “Më thotë mami ti na nxorre bojën, vëllai punon në Santorini”

Genta Gjalpi, ish konkurentja e Big Brother ka disa kohë që jeton në Tiranë dhe po shijon jetën këtu, ndërkohë që familja ka vite që ka emigruar për në Greqi. Në një intervistë për “Mos i fol shoferit” nga Rudina Dembacaj, ajo zbuloi arsyen përse nuk do preferonte që mamaja të shihte këtë intervistë.

Genta Gjalpi: Më mori mami në telefon e më tha, na nxorre bojën.

Xhani Demika: I tha, vëllai po punon në Santorini, ti na nxorre bojën.

Rudina Dembacaj: Çfarë punon vëllai?

Genta Gjalpi: Kamarier.