PAS 4 VITESH LIDHJE/ Rovena Dilo flet publikisht për ndarjen nga balerini – AlpeGossip
PAS 4 VITESH LIDHJE/ Rovena Dilo flet publikisht për ndarjen nga balerini

PAS 4 VITESH LIDHJE/ Rovena Dilo flet publikisht për ndarjen nga balerini

Pas plot katër vitesh është përfolur se këngëtarja e njohur Rovena Dilo i ka dhënë fund lidhjes me balerinin Eltion Merja. Arsyet e ndarjes nuk janë bërë të ditura por dyshja e kanë hequr njëri-tjetrin dhe nga Instagrami.

Rovena ishte këtë të shtunë e ftuar në ‘Shiko kush luan’. Ajo zbuloi të vërtetën rreth statusit të saj aktual: nëse është në një lidhje ajo single.

E pyetur nëse fjalët që qarkullojnë janë të vërteta, është në një lidhje apo “single”, këngëtarja pohoi se është single, duke konfirmuar kështu lajmet për ndarje.