ZBULOHET MË NË FUND TITULLI/ Nis xhirimet filmi i ri i “James Bond” – AlpeGossip
ZBULOHET MË NË FUND TITULLI/ Nis xhirimet filmi i ri i “James Bond”

ZBULOHET MË NË FUND TITULLI/ Nis xhirimet filmi i ri i “James Bond”

Filmi i ‘James Bond’ ka pasur një shikueshmëri të lartë ndër vite dhe sigurisht që produksioni ka zgjedhur ta vazhdojë sagën e ‘James Bond’. Pas shumë problemeve pas kuintave, gjërat po ecin mirë dhe ndoshta filmin do të mund ta shohim së shpejti në ekran.

Sipas burimeve, titulli i filmit të ri do të jetë ‘Shatterhand’, por për të apasionuarit e 007, nuk është një emër i panjohur.

Doktor Shatterhand është emri i një personazhi negativ, i cili interpretohet nga Christoph Waltz në ‘Spectre’. Kujtojmë që Dua Lipa është një nga pretendentet për të kënduar këngën kryesore të filmit të ri.