PAK PARA DASMËS ME BLERON/ Afrona Dika ndryshon tërësisht pamje (FOTO) – AlpeGossip
PAK PARA DASMËS ME BLERON/ Afrona Dika ndryshon tërësisht pamje  (FOTO)

PAK PARA DASMËS ME BLERON/ Afrona Dika ndryshon tërësisht pamje (FOTO)

Në shtator të këtij viti, këngëtari i njohur Blero Muharremi dhe partnerja e tij, Afrona Dika, do të kurorëzojnë me martesë dashurinë e tyre.

Çifti ka nisur përgatitjet për ditën e tyre të veçantë, ndërsa Afrona i ka habitur të gjithë me një postim në Instastory ku tregon se përpara dasmës ka ndryshuar tërësisht pamje.

Megjithëse jemi mësuar ta shohim bjonde, ajo shfaqet me flokë në ngjyrë të errët, duke lënë të kuptohet se mbase do t’a shohim një nuse brune.