Ndaloni gjithçka dhe njihuni me motrën sexy që Blero na ka mbajtur të fshehtë – AlpeGossip
Ndaloni gjithçka dhe njihuni me motrën sexy që Blero na ka mbajtur të fshehtë

Ndaloni gjithçka dhe njihuni me motrën sexy që Blero na ka mbajtur të fshehtë

Këngëtari Blero Muharremi duket të jetë njeri me fat pasi rrethohet vetëm nga femra të bukura në jetën e tij.

Përveç ish-partneres Teuta Krasniqi dhe të fejuarës Afrona Dika, së fundmi është zbuluar një tjetër femër bukuroshe pjesë e familjes së tij dhe bëhet fjalë për motrën e këngëtarit, Valentinën.

Blero e ka kujtuar ditën e sotme motrën e tij të vogël, të cilën e ka uruar publikisht për ditëlindjen. Por këngëtari ka zgjedhur një foto ku nuk duket fytyra e Valentinës, e cila duket se është një vajzë vërtet bukuroshe dhe joshëse.