Oriola publikoi një foto aq BOMB saqë dhe Noizy si rezistoi dot. Ja si e komenton ai… – AlpeGossip
Oriola publikoi një foto aq BOMB saqë dhe Noizy si rezistoi dot. Ja si e komenton ai…

Oriola publikoi një foto aq BOMB saqë dhe Noizy si rezistoi dot. Ja si e komenton ai…

Oriola Marashi është një ndër modelet shqiptare më të kërkuara të momentit.

Me pamjen e saj seksi dhe me pozat provokuese çdo foto e saj kthehet në lajm.

Së fundmi ajo ka postuar një foto ku duket mjaft provokuese në mes të borës e veshur me të kuqe dhe me një pelush ajo duket magjepëse.

”Miss Puka”, shkruan Oriola në foto, duke na lënë të kuptojmë se realizimi i saj është bërë në Pukë.

Por, kjo foto smund të lihej pa u komentuar nga miku i saj reperi Noizy. ”Zonja në të kuqe”, shkruan ai.