Në majë të lavamanit, me trëndafila të kuq në dorë. Kështu e ka festuar modelja e famshme 14 shkurtin – AlpeGossip
Në majë të lavamanit, me trëndafila të kuq në dorë. Kështu e ka festuar modelja e famshme 14 shkurtin

Në majë të lavamanit, me trëndafila të kuq në dorë. Kështu e ka festuar modelja e famshme 14 shkurtin

Kelly Brook, e njohur për format e saj të kolme por seksi, ka pozuar shumë nxehtë për festën e Shën Valentinit dhe fotot ia ka bërë i dashuri i saj, Jeremy Parisi.

Ajo ka kohë që është në lidhje me Paris madje edhe fotot zgjedh që më së shumti t’ia bën ai.

E këtë 28-vjeçarja e ka bërë në krevat derisa ka treguar para aparatit te të dashurit se çfarë femre cipë është.