JA HEQ TRURIN MILARDIERIT IRANIAN/ Morena Taraku del në mes të rrugës me mbathje (FOTO) – AlpeGossip
JA  HEQ TRURIN MILARDIERIT IRANIAN/ Morena Taraku del në mes të rrugës me mbathje (FOTO)

JA HEQ TRURIN MILARDIERIT IRANIAN/ Morena Taraku del në mes të rrugës me mbathje (FOTO)

Lidhja e këngëtares shqiptare, Morena Taraku me miliarderin iranian, Sasha Sobhani ka qenë e shumë komentuar në media pak javë më parë. Por shumë shpejt dyshja i dhanë fund lidhjes duke shkaktuar shumë bujë edhe me postimet që ja dedikonin njëri-tjetrit pas ndarjes ku nuk munguan as deklaratat shokuese.

Së fundmi është Morena ajo që ka tërhequr shumë vëmendjen me një foto ku shfaqet me të brendshme në mes të rrugës, me këmishë dhe taka teksa pozon pranë makinës e tregon trupin me linja perfekte.

“Kur raketa zbret poshtë”, shkruan Morena në foton ku ka marrë qindra komplimenta e që me siguri ka mahnitur edhe miliarderin.