PA ZHURMË DHE NË FSHEHTËSI TË PLOTË/ Martohet çifti i njohur i showbiz-it shqiptar (FOTO) – AlpeGossip
PA ZHURMË DHE NË FSHEHTËSI TË PLOTË/ Martohet çifti i njohur i showbiz-it shqiptar (FOTO)

PA ZHURMË DHE NË FSHEHTËSI TË PLOTË/ Martohet çifti i njohur i showbiz-it shqiptar (FOTO)

Për një periudhë shumë të gjatë, reperi Skerdi Ago dhe gazetarja Vesa Rama përjetuan në heshtje historinë e tyre të dashurisë! Në dasmën e Gjikos me Elita Rudin, çifti doli hapur dhe konfimoi të gjitha zërat se ishin bashkë!

Mirëpo, duket se lidhja e tyre është bërë edhe më serioze.

Në profilin e saj në “Instagram”, gazetarja ka ndryshuar disa të dhëna, që na bëjnë të dyshojmë se ata kanë kurorëzuar në martesë lidhjen e tyre.

Krahas mbiemrit të saj, është shtuar edhe mbiemri i reperit: Pra, Vesa Rama Ago!

Këtë veprim të saj, nuk kemi si ta përkthejmë ndryshe veçse janë martuar në fshehtësi!

Mezi presim, që çifti të konfirmojë lajmin dhe përse jo, të shohim edhe ndonjë video apo foto nga ceremonia.