(FOTO) Aferdita Dreshaj ribashkohet me të fejuarin, shfaqet mjaft seksi dhe e 'rraskapitur' - AlpeGossip
(FOTO) Aferdita Dreshaj ribashkohet me të fejuarin, shfaqet mjaft seksi dhe e ‘rraskapitur’

(FOTO) Aferdita Dreshaj ribashkohet me të fejuarin, shfaqet mjaft seksi dhe e ‘rraskapitur’

Këngëtarja dhe modelja Afërdita Dreshaj para ca ditësh ka qenë në një udhëtim në Miami me nënën e saj, shkruan lajmi.net

Ajo pati hedhur disa postime në rrjetet sociale ku tha se e kishte marrë malli për të fejuarin e saj Jakub Kindl. E tani dyshja janë bërë bashkë dhe kanë nisur edhe palestrën.

Afërdita ka hedhur një fotografi në Instastory ku shihet me Jakub pas mbarimit të fitnesit dhe ishte ulur në tokë nga lodhje.

E në këtë foto, vëmendje merr edhe gjoksi i saj!