Drini Zeqo tregon që është SINGLE dhe friken më të madhe që ka (FOTO) - AlpeGossip
Drini Zeqo tregon që  është SINGLE dhe friken më të madhe që ka (FOTO)

Drini Zeqo tregon që është SINGLE dhe friken më të madhe që ka (FOTO)

Gazetari Drini Zeqo është treguar gjithmon i rezervuar për jetën personale.

Ai njihet si një nga gazetarët që ka filluar të jetë pjesë e medias që në vitin 1999 dhe sot është një nga figurat e ekranit shqiptar tepër të sukseshëm.

Ditën e djeshme Drini është bërë pjes e lojës në instagram “pyetje dhe përgjigje”  ku ka ndarë me ndjekësit disa nga pyetjet më të bukura që i bën.

Ai ka kthyer përgjigje dy pyetjeve  më pikante: A ke të dashur dhe Cila është frika më e madhe që ke.