Si shkon Robert Berisha me Tunën? Kjo VIDEO me siguri i shuan dyshimet tuaja... - AlpeGossip
Si shkon Robert Berisha me Tunën? Kjo VIDEO me siguri i shuan dyshimet tuaja…

Si shkon Robert Berisha me Tunën? Kjo VIDEO me siguri i shuan dyshimet tuaja…

Ata janë përfolur shpesh për raportin e tyre i cili ka kaluar në valën e diskutimeve dhe ju me siguri keni pasur dyshime për marrëdhëniet që kanë.

Mungesa e Norës në festën e babyshow-it të Tunës shtoi edhe më shumë dyshimet se kunatat mbajnë mëri ndaj njëra-tjetrës.

Ndonëse kunatat nuk i kanë raportet aq të mira, nga ana tjetër Roberti mesa duket ka raporte shumë të mira për vëllain e tij Patrisin dhe këtë e ka treguar me një video të postuar në Instastory.

Roberti ka treguar momente teksa është në supermarket dhe personazhi kryesor shihet të jetë vogëlushi Tian.

Dashuria e xhaxhait mesa duket qenka goxha e lartë. E tregon më së miri kjo video…