Alketa Vejsiu shkëlqen në rrugët e Milanos, fotografohet si diva (VIDEO) – AlpeGossip
Alketa Vejsiu shkëlqen në rrugët e Milanos, fotografohet si diva (VIDEO)

Alketa Vejsiu shkëlqen në rrugët e Milanos, fotografohet si diva (VIDEO)

Moderatorja shumë e njohur dhe e dashur për publikun shqiptar, Alketa Vejsiu ka shkëlqyer në rrugët e Milanos, teksa është fotografuar si një diva.

Në videot që vetë moderatorja ka publikuar në rrjetin social “Instagram”, shfaqet me dy veshje të ndryshme, e që duket mjaft elegante.

Ndërkohë Alketa shumë shpejt do t’i kthehet ekranit me emisionin “Në kurthin e Peter Pan” në “Tv Klan”.