“JENI NË BORXHE DERI NË FYTE MERRENI ME BURRIN TIM”/ Linda Halimi u kthehet keq ndjekësve – AlpeGossip
“JENI NË BORXHE DERI NË FYTE MERRENI ME BURRIN TIM”/ Linda Halimi u kthehet keq ndjekësve

“JENI NË BORXHE DERI NË FYTE MERRENI ME BURRIN TIM”/ Linda Halimi u kthehet keq ndjekësve

Këngëtarja shqiptare, Linda Halimi ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave së fundmi pasi u bë nënë për herë të parë teksa lajmin e shtatzënisë e mbajti të fshehur për 9 muaj.Me lajmin e bukur të ardhjes në jetë të vogëlushes Kaimina, nisën edhe komentet ofenduese ndaj Lindës për faktin se ajo është martuar me një person me ngjyrë.

Pas komenteve të shumta, këngëtarja ka reaguar sot duke postuar një status të një ndjekësi i cili shkruan: “Shqipet borxh deri n’fyt në dyqan dhe akoma merren pse u martu Linda Halimi me një person me ngjyrë”.
“Duhet të them më shumë? Boom”, shkruan Linda duke aprovuar fjalët e ndjekësit.