HOROSKOPI DHE VIPAT/ Noizy, një shembull tipik i “Peshores” së suksesshme (FOTO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIPAT/ Noizy, një shembull tipik i “Peshores” së suksesshme (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIPAT/ Noizy, një shembull tipik i “Peshores” së suksesshme (FOTO)

Noizy është një ndër reperët mjaft të preferuar nga puliku shqiptar i cili çdo këngë e shndërron në hit duke arritur kështu majat e suksesit.

Në horoskop ai i takon shenjës së “Peshores” dhe është një shembull tipik i saj.

Personat e shenjës së peshores dallohen për forcën e jashtëzakonshme në arritjen e suksesit çka  ebën që të arrijnë majat. Edhe Noizyn e njohim per një njeri të tillë, mjaft të vendosur i cili e ka shtrirë famën e tij edhe jashtë kufinjve.

 

Peshoret dallohen gjithashtu për anën e tyre estetie ashtu si edhe Noizy i cili ka qenë i preferuari i vajzave për trupin e tij muskuloz dhe tiparet e fytyrës.

Ndër të tjera, peshorja ec1%n para duke ruajtur ekuilibrin dhe nuk ta përton aspak kur e “ngacmon” ashtu si edhe reperi i njohur i cili reagon ndonjëherë krahas ngacmimeve të fansave.

/AlpeNews.al