“UA S’KAM RRIPIN, DO U THEM…”/ Paloma ndalohet nga policia, ata i bëjnë… – AlpeGossip
“UA S’KAM RRIPIN, DO U THEM…”/ Paloma ndalohet nga policia, ata i bëjnë…

“UA S’KAM RRIPIN, DO U THEM…”/ Paloma ndalohet nga policia, ata i bëjnë…

Pas përfundimit të spektaklit të “Big Brother VIP”, Paloma së bashku me Ardit Çunin dhe Anaid Kalotin, kanë hyrë live në “Instagram” për të komentuar ngjarjet e ndodhura gjatë transmetimit.

Teksa komentonin mbi ngjarjet e spektaklit, gazetarja e njohur ishte duke ecur me makinë dhe u ndalua nga policia.

Ajo çfarë bie në sy është se policët nuk i tërheqin vërejtje as sepse i jep makinës duke përdorur celularin e duke qenë live në “Instagram”, por nuk i tërheqin vëmendje as për rripin.

Përkundrazi policët përshëndesin Anaidin dhe Arditin, të cilët ndodheshin në live dhe bëjnë komplimente Palomës.