DITË E RËNDËSISHME/ Lorik Cana dhe Ledri Vula nderohen me titull (FOTO) – AlpeGossip
DITË E RËNDËSISHME/ Lorik Cana dhe Ledri Vula nderohen me titull (FOTO)

DITË E RËNDËSISHME/ Lorik Cana dhe Ledri Vula nderohen me titull (FOTO)

Reperi i suksesshëm, Ledri Vula, futbollisti Lorik Cana janë nderuar ditën e djeshme me çmimin ‘Nderi i Gjakovës’.

Ceremonia e organizuar në Gjakovë, ka pasur të pranishëm emra të njohur të botës së artit dhe shoëbiz-it të cilët janë nderuar me çmimet përkatëse.Lumturinë për këtë arritje këngëtari e ka ndarë edhe me 1.3 milionë ndjekësit në Instagram në një foto krah Canës duke shkruar: “I përulur dhe i nderuar. Gjihmonë. Faleminderit Gjakova”.

View this post on Instagram

Humble and honoured. Allways. Thankyou Gjakova.

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on