THA SE RRJETET SOCIALE NDIKOJNË NË SHËNDET/ Ja çfarë bën tani Anxhela Martini (FOTO) – AlpeGossip
THA SE RRJETET SOCIALE NDIKOJNË NË SHËNDET/ Ja çfarë bën tani Anxhela Martini (FOTO)

THA SE RRJETET SOCIALE NDIKOJNË NË SHËNDET/ Ja çfarë bën tani Anxhela Martini (FOTO)

Vetëm pak orë më parë modelja e famshme shqiptare Angela Martini ka postuar një foto ku shfaqet mjaft provokuese, por ajo çfarë ka marrë tjetër vëmendje është përshkrimi që ajo ka lënë tek fotoja.

“Rrjetet sociale dëmtojnë seriozisht shëndetin mendor të njerëzve”, ka shkruar ajo.

 

Kaq ka mjaftuar që të gjithë në të fillojmë të mendojmë nëse ajo vërtet e mendon këtë dhe do të marrë një pauzë nga rrjetet sociale. Por atëherë përse vazhdon të jetë kaq aktive në to?!