I MAHNITI TË GJITHË/ Pamjet nga oborri i rezidencës luksoze të Nora Istrefit (VIDEO) - AlpeGossip
I MAHNITI TË GJITHË/ Pamjet nga oborri i rezidencës luksoze të Nora Istrefit (VIDEO)

I MAHNITI TË GJITHË/ Pamjet nga oborri i rezidencës luksoze të Nora Istrefit (VIDEO)

Nora Istrefi ka vendosur t’i mahnisë fansat me postimet e fundit në Instastory. Pasi u shfaq në rrugë e veshur plot stil, Nora me postimin e rradhës ka zbuluar pamje nga oborri i rezidencës së saj luksoze.

E veshur me një kostum të bardhë, këngëtarja bën sfilatë para portës kryesore të shtëpisë luksoze e cila ndodhet në lagjen Marigona në Prishtinë.

 

Kujtojmë që e ftuar të shtunën në “Xing me Ermalin”, Nora foli për herë të parë mbi thashethemet e ndarjes së saj me Robertin dhe gjithashtu për marrëdhënien e saj me Tunën.