E MBANI MEND BRAD PITTIN SHQIPTAR? Ish-banori i Big Brother bëhët baba për herë të parë (FOTO) – AlpeGossip
E MBANI MEND BRAD PITTIN SHQIPTAR?  Ish-banori i Big Brother bëhët baba për herë të parë (FOTO)

E MBANI MEND BRAD PITTIN SHQIPTAR? Ish-banori i Big Brother bëhët baba për herë të parë (FOTO)

Ish-banori i Big Brother, Enkelejd Mezini, është bërë baba për herë të parë.

Ai ka qenë një ndër personazhet më të pëlqyer të Big Brother Albania 7 dhe shpesh e njohim edh eme emrin Brad Pitt-i shqiptar, për shkak të ngjashmërisë së madhe me aktorin e Hollivudit.

Ndonëse pas reality show-t nuk kemi dëgjuar shumë për të, Blitz.al sjell lajmin e bukur për Enkelejdi i cili është bërë baba.

 

Ai dhe partnerja e tij, Suzane Cuomo, janë bërë prindër të një vajze, të cilën kanë vendosur ta quajnë Ella.

Prej 5 vitesh, Enkelejdi ka jetuar në Amerikë ku ka marrë pjesë në disa filma.