NA FIKSOI/ Trejsi Sejdini publikon videon ku duket më seksi se kurrë më parë – AlpeGossip
NA FIKSOI/ Trejsi Sejdini publikon videon ku duket më seksi se kurrë më parë

NA FIKSOI/ Trejsi Sejdini publikon videon ku duket më seksi se kurrë më parë

Miss Universe Albania 2018, Trejsi Sejdini së fundmi është zhvendosur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës për të ecur në karrierën si modele dhe me këtë po merret.

Trejsi ka marrë pjesë në sfilatën e parë në Javën e Modës në New York gjithashtu ajo ra në sy edhe të supermodeles me famë botërore, Gigi Hadid. Kjo për shkak të dy fotove të publikuara nga Trejsi, ku ka veshur një kostum sportiv të Gigit, në bashkëpunim me markën e veshjeve “Reedbok”.

Së fundmi duke punuar me Fadil Berishën, Trejsi po realizon disa super fotografi duke modeluar dhe ka publikuar një video gjatë pozimit. Duke kërcyer sa majtas e djathtas modelja duket tepër seksi dhe kjo edhe nga veshja e saj joshëse që i nxjerr në pah linjat e lakuara të trupit. ALPEgossip.al

View this post on Instagram

🖤

A post shared by TREJSI SEJDINI (@misstrejsisejdini) on

View this post on Instagram

wasn’t so cold 🧊

A post shared by TREJSI SEJDINI (@misstrejsisejdini) on