”MË MUNGON”/ Çfarë po ndodh? Ja komenti që Arbana Osmani lë në foton e Xhemit (FOTO) – AlpeGossip
”MË MUNGON”/ Çfarë po ndodh? Ja komenti që Arbana Osmani lë në foton e Xhemit  (FOTO)

”MË MUNGON”/ Çfarë po ndodh? Ja komenti që Arbana Osmani lë në foton e Xhemit (FOTO)

Tashmë të gjithë e dimë shoqërinë e ngushtë që ekziston mes Arbana Osmanit dhe Xhemi Shehut.

Vajzat shpeshherë e bëjnë publike marrëdhënien e tyre të ngushtë me anë të postimeve në rrjetet e tyre sociale ku duket se janë në shoqërinë e njëra-tjetrës.

Këtë rradhë Xhemi ka postuar një foto në llogarinë e saj të Instagramit dhe mesa duket, moderatoret nuk janë bashkë pasi Arbana i ka bërë një koment ku i thotë se i mungon.