“XHELOZ” SI MAMI FATMA/ Përqafon vajzën e Aulonës dhe reagimi i djalit është qesharak (FOTO) – AlpeGossip
“XHELOZ” SI MAMI FATMA/ Përqafon vajzën e Aulonës dhe reagimi i djalit është qesharak (FOTO)

“XHELOZ” SI MAMI FATMA/ Përqafon vajzën e Aulonës dhe reagimi i djalit është qesharak (FOTO)

Fatma dhe Aulona janë dy moderatoret e njohura shqiptare ku prej vitesh bashkëpunojn në ekran. Por ato shpesh tregojn se janë shum mikesha dhe jashtë televizionit.

Nje foto e postuar nga fatma në instagram duke perqafuar vajzën e Aulonës ka shkaktuar shum të qeshura ku ajo që bie në sy është reagimi i djalit të saj.

Moderatorja  shkruan krah fotos se djali  është xheloz njësoj si mami.