FOTO E ËMBËL FAMILJARE/ Anjeza Shahini feston përvjetorin e martesës (FOTO) – AlpeGossip
FOTO E ËMBËL FAMILJARE/ Anjeza Shahini feston përvjetorin e martesës (FOTO)

FOTO E ËMBËL FAMILJARE/ Anjeza Shahini feston përvjetorin e martesës (FOTO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun që prej vitesh po i mungon skenës, Anjeza Shahini 4 vite më parë u martua me diplomatin anglez Paul Edwar Conolly.

Sot çifti kanë përvjetorin e martesës e në këtë ditë të veçantë Anjeza shkruan se këtë vit festojnë të tre.

Këngëtarja ka postuar një foto ku për herë të parë shfaqet ajo, bashkëshorti dhe vajza e tyre, Tori e cila erdhi në jetë këtë vit. “Duke festuar 4 vjetorin e martesës, këtë vit festojmë të tre”, shkruan Anjeza.